Bławatek PS wersja podstawowa
dostępność projektu: na zamówienie
( termin realizacji ustalany indywidualnie)
cena promocyjna projektu:  2 850zł  3 100zł
Pow. użytkowa: 132,55 m2 Kubatura: 460,75 m3 Nachylenie dachu: 30°
Pow. pomieszczeń: 178,25 m2 Wymiary domu: 14,14x17,63 m Rodzaj ogrzewania paliwo stałe
Pow. zabudowy: 236,98 m2 Wysokość domu: 8,07 m Aktualność projektu : WT 2021
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Komfortowy dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony przeznaczony dla czteroosobowej rodziny,  z wbudowanym garażem dwustanowiskowym. Funkcjonalne wnętrze domu podzielono w kilka stref. Wejście do domu znajduję się pod praktycznym podcieniem. Hol, salon z kominkiem i jadalnią oraz kuchnię zaprojektowano jako jednoprzestrzenne. W części dziennej przewidziano jeszcze spiżarnię i WC.  Z salonu wychodzi się na zadaszony taras w ogrodzie. Część sypialniana zawiera pokoje domowników obsługiwane przez łazienkę dostępną z korytarza. Możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni na poddaszu. Doskonały dom dla ludzi ceniących wygodę i kontakt z otoczeniem. Część gospodarczą stanowią pom. techniczne i garaż. Dostępne odbicie lustrzane i wariant na gaz.
Rzut parteru
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ;
ocieplenie- styropian 20 cm;
Strop drewniany;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
Rodzaj ogrzewania: paliwo stałe.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty:  
Roboty wykończeniowe:  
Razem:  
 
dostępność kosztorysu: do 30 dni
Przekrój
   
elewacja frontowa elewacja boczna
   
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.