Jesion wersja podstawowa
dostępność projektu: dostępny cena promocyjna projektu:  3 000zł  3 200zł
Pow. użytkowa: 196,37 m2 Kubatura: 716 m3 Nachylenie dachu: 20°
Pow. pomieszczeń: 256,06 m2 Wymiary domu: 18,25x14,35 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 207,38 m2 Wysokość domu: 8,31 m Projekt  nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Komfortowy, przestrony dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 5-7 osobowej rodziny z garażem dwumiejscowym, przeznaczony na działki o bocznym lub frontowym nasłonecznieniu. Nowoczesna forma skupiona wokół salonu, będąca kompozycją powierzchni o różnym wykończeniu i funkcjonalnym wnętrzu dającym poczucie przestrzeni. Dom podzielono na trzy strefy: dzienną, strefę domowników i gospodarczą. Centrum strefy dziennej stanowi salon z kominkiem połączony z jadalnią , kuchnią i holem. Z boku domu na parterze ulokowano taras dostępny z salonu i jadalni. Możliwość połączenia pokoju na parterze w jedną przestrzeń z salonem poprzez drzwi przesuwne. Na piętrze umieszczono pokoje domowników, obsługujące je łazienki garderoby skupione wokół oranżerii i tarasu nad salonem. Duże pomieszczenia techniczne i gospodarcze, przestrzeń, taras na piętrze to dodatkowe atuty tego domu. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe. Dostępne odbicie lustrzane.
Rzut parteru
Rzut poddasza
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - pustaki ceramiczne 25 cm ; ocieplenie- styropian 18cm  i 12 cm;
Strop żelbetowy Filigran;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne, okładzina drewniana, okładzina kamienna;
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 297 242,11 zł
Roboty wykończeniowe: 132 287,15 zł
Razem: 429 529,26 zł
Ceny aktualne na: III kwartał 2013r.
 
 
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.