Mak odbicie lustrzane
dostępność projektu : dostępny cena promocyjna projektu:  3 400zł  4 200zł
Jesienna Promocja oraz specjalne rabaty tylko dla klientów Indywidualnych!  
Pow. użytkowa: 55,64 m2 Kubatura: 160,51 m3 Nachylenie dachu: 40°
Pow. pomieszczeń: 64,51 m2 Wymiary domu: 7,5x5,9 m Pow. dachu m2
Pow. zabudowy: 44,25 m2 Wysokość domu: 7,53 m  
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Niewielki, tani i niezwykle prosty w budowie dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3 osobowej rodziny. To doskonała alternatywa dla mieszkania z własnym ogródkiem a jego małe rozmiary powodują, że nadaje się na niewielkie działki. Funkcjonalne wnętrze podzielono na części: dzienną na parterze i sypialną na poddaszu. Z tyłu domu znajduje się taras dostępny poprzez niewielkie zadaszenie z salonu jadalni i kuchni połączonych w jedną przestrzeń. Na poddaszu pokoje domowników obsługiwane są przez funkcjonalną łazienkę. Możliwość zastosowania centralnie umieszczonego kominka do ogrzewania całego domu sprawia, że nadaje się on doskonale jako dom rekreacji indywidualnej. Zwarta bryła i zwiększona grubość izolacji powodują, że jest to niezwykle energooszczędny dom. Dostępna wersja na gaz lub na paliwo stałe.
Rzut parteru 
Rzut poddasza
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - beton komórkowy;
ocieplenie- styropian 20 cm;
Strop żelbetowy;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne,
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 75 193,34 zł
Roboty wykończeniowe: 39 991,20 zł
Razem: 115 184,54 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2020r.
dostępność kosztorysu: dostępny
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.