Oferta Projektowa

Projekty domów jednorodzinnych indywidualne - ARCHDOMTworzymy indywidualne projekty domów, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowych i innych obiektów budowlanych zgodnie z życzeniem naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy z równą uwagą, wsłuchując się w potrzeby i wymagania Inwestora. Nasze projekty mogą stać się integralną częścią zastanego miejsca albo, jeśli jest takie życzenie stać się nową wartością wyróżniającą spośród zastanego otoczenia. Oferujemy prowadzenie i wykonywanie następujących usług projektowych: projekty budowlane wielobranżowe, wykonawcze, adaptacje projektów gotowych, rozbudowy, nadbudowy, przebudowy, zmiany sposobu użytkowania, projekty instalacji sanitarnych i elektrycznych, teletechnicznych, kosztorysy, charakterystyki energetyczne, inwentaryzacje obiektów budowlanych, projekty koncepcyjne, wizualizacje i animacje komputerowe. Nasze usługi oferujemy w przystępnych cenach, adekwatnych do zakresu prac terminach gwarantując rzetelność i fachowość wynikającą z naszego wieloletniego doświadczenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z doświadczonymi projektantami branżowymi pozwala nam zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług. Na życzenie klienta, zwłaszcza indywidualnego oferujemy załatwienie wszelkich formalności w urzędach tak by proces inwestycyjny był bezproblemowy. Dodatkowo wykonujemy: projekty budowlane wielobranżowe, projekty wykonawcze, adaptacje projektów gotowych, dokumentacje i formalności niezbędne przy rozbudowach, nadbudowach, przebudowach i zmianach sposobu użytkowania, projekty koncepcyjne i schematy funkcjonalne, świadectwa charakterystyki energetycznej, analizy działek budowlanych pod przyszłe inwestycje i chłonności terenu, kosztorysy inwestorskie i specyfikacje wykonania i odbioru robót, Inwentaryzacje obiektów budowlanych i dendrologiczne, opracowania graficzne i wizualizacje komputerowe oraz animacje 3D.

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.