Oferta Projektowa

Projekty domów jednorodzinnych indywidualne - ARCHDOMTworzymy indywidualne projekty domów, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowych i innych obiektów budowlanych zgodnie z życzeniem naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy z równą uwagą, wsłuchując się w potrzeby i wymagania Inwestora. Nasze projekty mogą stać się integralną częścią zastanego miejsca albo, jeśli jest takie życzenie stać się nową wartością wyróżniającą spośród zastanego otoczenia. Oferujemy prowadzenie i wykonywanie następujących usług projektowych: projekty budowlane wielobranżowe, wykonawcze, adaptacje projektów gotowych, rozbudowy, nadbudowy, przebudowy, zmiany sposobu użytkowania, projekty instalacji sanitarnych i elektrycznych, teletechnicznych, kosztorysy, charakterystyki energetyczne, inwentaryzacje obiektów budowlanych, projekty koncepcyjne, wizualizacje i animacje komputerowe. Nasze usługi oferujemy w przystępnych cenach, adekwatnych do zakresu prac terminach gwarantując rzetelność i fachowość wynikającą z naszego wieloletniego doświadczenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z doświadczonymi projektantami branżowymi pozwala nam zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług. Na życzenie klienta, zwłaszcza indywidualnego oferujemy załatwienie wszelkich formalności w urzędach tak by proces inwestycyjny był bezproblemowy. Dodatkowo wykonujemy: projekty budowlane wielobranżowe, projekty wykonawcze, adaptacje projektów gotowych, dokumentacje i formalności niezbędne przy rozbudowach, nadbudowach, przebudowach i zmianach sposobu użytkowania, projekty koncepcyjne i schematy funkcjonalne, świadectwa charakterystyki energetycznej, analizy działek budowlanych pod przyszłe inwestycje i chłonności terenu, kosztorysy inwestorskie i specyfikacje wykonania i odbioru robót, Inwentaryzacje obiektów budowlanych i dendrologiczne, opracowania graficzne i wizualizacje komputerowe oraz animacje 3D.

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.