Orszelina wersja podstawowa
dostępność projektu: dostępny cena promocyjna projektu:  2 700zł  2 900zł
Pow. użytkowa: 104,74 m2 Kubatura: 392,38 m3 Nachylenie dachu: 35°
Pow. pomieszczeń: 148,45 m2 Wymiary domu: 14,06x17,48 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 194,26 m2 Wysokość domu: 7,43 m Projekt zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:  
Nieduży, komfortowy dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony przeznaczony dla czteroosobowej rodziny,  z garażem dobudowanym dwustanowiskowym. Funkcjonalne wnętrze domu podzielono w kilka stref. Wejście do domu znajduję się pod praktycznym podcieniem. Hol, salon z kominkiem i jadalnią oraz kuchnię zaprojektowano jako jednoprzestrzenne. W części dziennej przewidziano jeszcze spiżarnię i WC.  Z salonu wychodzi się na zadaszony taras w ogrodzie. Część sypialniana zawiera pokoje domowników obsługiwane przez łazienkę dostępną z korytarza. Możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni na poddaszu. Doskonały dom dla ludzi ceniących wygodę i kontakt z otoczeniem. Część gospodarczą stanowią pom. gospodarcze i garaż. Dostępne odbicie lustrzane i wariant na paliwo stałe.
Rzut parteru
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ;
ocieplenie- styropian 16 cm;
Strop drewniany;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 140 478,53 zł
Roboty wykończeniowe: 63 080,34 zł
Razem: 203 828,87 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
dostępność kosztorysu: dostępny
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.