Adaptacje Projektu Gotowego

Na terenie powiatu wrocławskiego Nasza Pracownia świadczy usługi w dziedzinie adaptacji projektów domów.

Zapewniamy krótkie terminy od 2 do 4 tygodni od momentu dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Przy podejściu komfortowym należy doliczyć czas na załatwienie niezbędnych formalności w urzędach i instytucjach. Ceny adaptacji już od 1000zł. Przed wykonaniem adaptacji zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji i porad. Mogą Państwo da nas pisać lub telefonować zapewniamy kontakt bezpośredni z architektem i projektantami .

Na życzenie inwestora możemy podjąć się załatwienia wszystkich niezbędnych formalności w urzędach i instytucjach zapewniając komfortowe i bezproblemowe przejście wszystkich etapów do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia inwestycji.

W ramach adaptacji projektu gotowego wykonujemy:

  • analizę działki pod kątem zgodności z planem miejscowym lub warunkami zabudowy,
  • sprawdzenie projektu gotowego,
  • wprowadzenie do projektu zmian zgodnie życzeniem inwestora,
  • adaptację do warunków miejscowych,
  • projekty przyłączy zgodnie z warunkami przyłączenia,
  • projekt zagospodarowania terenu,
  • adaptację projektów branżowych,
  • sporządzenie informacji BIOZ,
  • dodatkowe projekty instalacji wewnętrznych.

Dodatkowe projekty instalacji to między innymi wentylacja mechaniczne, rekuperacja, technika solarna, wodne i powietrzne pompy ciepła, kominek z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe, kotłownie na paliwo stałe, itd.

Dla pozostałych regionów Polski polecamy usługi naszych przedstawicieli, którzy chętnie podejmą się tego zadania.

Lista przedstawicieli


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.