Bezpłatna Wysyłka Projektu w 24h!
Wszystkie zamówione u nas projekty są dostarczane BEZPŁATNIE na terenie Polski!
Bezpłatna dostawa dotyczy przesyłki realizowanej poprzez Pocztę Polską.
Na życzenie Klienta istnieje możliwość wysyłki projektów za pośrednictwem firmy kurierskiej ( Koszty dostawy pokrywa Klient).
Kompletny projekt w 4 egzemplarzach wysyłany jest po potwierdzeniu zamówienia w ciągu 24 h (w dni robocze). Przy wyborze formy płatności " przelewem"  zamówienie wysyłane jest w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na koncie (dotyczy dni roboczych)

* Czas realizacji zamówienia nie dotyczy projektów, których dostępność wynosi 30 dni (informacja przy projekcie).

Regulamin Sprzedaży
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.