Zamów Dodatkowy Egzemplarz Projektu:
Oszczędzisz sobie wielu problemów związanych z powielaniem rysunków, danych niezbędnych przy wycenach, ekspertyzach, opiniach związanych z procesem budowy Twojego wymarzonego domu. Dodatkowy egzemplarz to ułatwienia dla wielu specjalistów z różnych branż jacy pojawiają się na budowie Waszego domu. Pozwala pracować Twoim fachowcom na kilku egzemplarzach projektu jednocześnie. Wspomaga pracę architekta adaptującego. Dodatkowy egzemplarz projektu to także interesująca pamiątka z realizacji marzeń jakim jest budowa własnego domu.
Teraz to możliwe! Możesz zamówić dodatkowy egzemplarz projektu, który umożliwi Ci to wszystko!
Dodatkowy egzemplarz projektu możesz zamówić wraz z projektem korzystając z formularza zamówienia. A jeśli masz już nasz projekt a chciałbyś dokupić dodatkowy egzemplarz skontaktuj się z nami i zamów.
Koszt dodatkowego egzemplarza przy zakupie wraz z projektem wynosi 246 zł brutto, w przypadku zamówienia egzemplarza dodatkowego w terminie późniejszym wynosi 246 zł brutto + koszty wysyłki (24,60 zł brutto).

*  Oferta dodatkiowa dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.