Projekty Indywidualne

Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszym katalogu domu dla siebie, proponujemy współpracę przy projekcie dostosowanym do waszych potrzeb.
Klient ma od początku do końca wpływ na układ funkcjonalny, rozmieszczenie pomieszczeń i ich gabaryty, zastosowane materiały, detal, styl i charakter domu. Spełnione są wszystkie nietypowe i związane z uwarunkowaniami w terenie wymagania klienta co do funkcji, konstrukcji i formy budynku.

Cena dokumentacji projektowej - 60zł netto za m2 (73,2 zł brutto za m2 ).

Gotowa dokumentacja zawiera dokładnie te same elementy co komplet dokumentacji projektu gotowego + projekt zagospodarowania działki bez projektu przyłączy instalacyjnych.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przygotowanie:
- podkłady geodezyjne;
- Warunki Zabudowy lub wytyczne z Planu Miejscowego;
- program funkcjonalno - przestrzenny : ilość i wielkość pomieszczeń oraz ich rozmieszczenie;
- preferencje dotyczące bryły budynku, ilości kondygnacji, rodzaj dachu i stylu projektu (tradycyjny, współczesny);
- projekty z naszego katalogu, które się Państwu podobają;
- inne informacje.

W przypadku chęci współpracy przy tworzeniu przez naszą pracownię projektu Państwa domu, proszę skorzystać z formularza. Ułatwia on określenie swoich potrzeb i preferencji i zawiera większość możliwych rozwiązań występujących przy tworzeniu nowego projektu.

PRZYKŁADY PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH:
Projekt domu jednorodzinnego piętrowego - projekt indywidualny Projekt domu jednorodzinnego piętrowego             zobacz realizacje
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.