Projekty Indywidualne

Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszym katalogu domu dla siebie, proponujemy współpracę przy projekcie dostosowanym do waszych potrzeb.
Klient ma od początku do końca wpływ na układ funkcjonalny, rozmieszczenie pomieszczeń i ich gabaryty, zastosowane materiały, detal, styl i charakter domu. Spełnione są wszystkie nietypowe i związane z uwarunkowaniami w terenie wymagania klienta co do funkcji, konstrukcji i formy budynku.

Cena dokumentacji projektowej - 60zł netto za m2 (73,2 zł brutto za m2 ).

Gotowa dokumentacja zawiera dokładnie te same elementy co komplet dokumentacji projektu gotowego + projekt zagospodarowania działki bez projektu przyłączy instalacyjnych.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przygotowanie:
- podkłady geodezyjne;
- Warunki Zabudowy lub wytyczne z Planu Miejscowego;
- program funkcjonalno - przestrzenny : ilość i wielkość pomieszczeń oraz ich rozmieszczenie;
- preferencje dotyczące bryły budynku, ilości kondygnacji, rodzaj dachu i stylu projektu (tradycyjny, współczesny);
- projekty z naszego katalogu, które się Państwu podobają;
- inne informacje.

W przypadku chęci współpracy przy tworzeniu przez naszą pracownię projektu Państwa domu, proszę skorzystać z formularza. Ułatwia on określenie swoich potrzeb i preferencji i zawiera większość możliwych rozwiązań występujących przy tworzeniu nowego projektu.

PRZYKŁADY PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH:
Projekt domu jednorodzinnego piętrowego - projekt indywidualny Projekt domu jednorodzinnego piętrowego             zobacz realizacje
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.