Projekty Wnętrz

Nasza Pracownia od wielu lat projektuje i realizuje różnego typu wnętrza. Poczynając od obiektów użyteczności publicznej, handlu, usług a kończąc na wnętrzach mieszkalnych i prywatnych rezydencjach. Możemy wykonać dla Państwa wstępną dyspozycję przestrzeni, aranżację wnętrza, projekt wnętrza z dostosowaniem układu ścian, posadzek, sufitów i oświetlenia. Wykonujemy także projekty łazienek, kuchni, holi wejściowych, tarasów, itp. Na specjalne zamówienie możemy zaprojektować niepowtarzalne meble z dostosowaniem do Państwa stylu i charakteru wnętrza. Projektują dla nas artyści plastycy, którzy wykonają niepowtarzalne meble i bibeloty, namalują unikatowe obrazy, freski, szkło artystyczne, metaloplastykę, itp. Mamy doświadczonych i fachowych wykonawców, którzy poradzą sobie z każdym zaprojektowanym przez nas przedmiotem.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów, którzy kupili lub chcą kupić projekt gotowy w naszej pracowni. Dla nich mamy specjalną ofertę uzupełniającą ich dokumentację, a mianowicie PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA DOMU, w skład którego wchodzą:

- aranżacja wnętrza z rozrysowaniem układu mebli i wyposażenia
- rzuty posadzek poszczególnych kondygnacji z rozrysowaniem układu ścianek działowych, płytek podłogowych, parkietów, paneli, itp.
- rzuty sufitów podwieszanych z rozmieszczonym oświetleniem
- widoki i rozwinięcia ścian z podaniem kolorystyki i wyszczególnieniem użytych materiałów
- rozrysowane detale barierek, schodów, projekt plastyczny kominka
- projekty łazienek z rozrysowaniem układu płytek na podłodze i ścianach oraz określeniem wyposażenia sanitarnego.

Projekt ten nie obejmuje technicznych aspektów wykonania wnętrza, tj. użytych materiałów budowlanych i chemii budowlanej. Doboru instalacji sanitarnych, grzewczych, itp. Daje jednak Państwu możliwość koordynacji budowy przyszłego domu z jego późniejszym wnętrzem i pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych prac budowlanych.

Dodatkową zaletą jest otrzymanie rozwiązania adekwatnego do zakupionego projektu domu, wykonanego przez architekta i współpracujących z nim projektantów z innych branż. Z naszej strony staramy się aby wnętrze to wyglądało nowocześnie i było ponadczasowe, aby mogło służyć przez wiele lat. Podajemy różne warianty kolorystyczne przedstawionych materiałów. Doradzamy jak zastąpić przedstawione w projekcie rozwiązania wg Państwa upodobań. Staramy się stosować materiały dostępne na naszym rynku i sprawdzone przez nas.

Przed wykonaniem projektu możliwa jest wstępna rozmowa dotycząca upodobań i wyglądu przyszłego wnętrza.

     

CENY PROJEKTÓW WNĘTRZ:

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA DOMU wykonany zgodnie z przedstawionym wyżej programem dla projektów domów z naszej pracowni od 2500 do 4000 zł netto (w zależności od wielkości domu i ilości łazienek.) W sprawie szczegółowych cen na konkretne projekty proszę kontaktować się z pracownią.

PROJEKTY WNĘTRZ INDYWIDUALNYCH

- aranżację wnętrz - układ posadzek, sufitów, mebli, rozkład oświetlenia, kolorystyka - 40zł netto/m2(49,2 zł brutto/m2)
- projekty wnętrz - j.w. + wszystkie widoki posadzek, wizualizacje, ścian, projekty łazienek, dobór materiałów, propozycje wyposażenia meblarskiego -   70zł netto/m2 (86,1 zł brutto/m2)
- indywidualne projekty wyposażenia, detale projektowe, meble indywidualne, itp. - do uzgodnienia.

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.