Projekty Wnętrz

Nasza Pracownia od wielu lat projektuje i realizuje różnego typu wnętrza. Poczynając od obiektów użyteczności publicznej, handlu, usług a kończąc na wnętrzach mieszkalnych i prywatnych rezydencjach. Możemy wykonać dla Państwa wstępną dyspozycję przestrzeni, aranżację wnętrza, projekt wnętrza z dostosowaniem układu ścian, posadzek, sufitów i oświetlenia. Wykonujemy także projekty łazienek, kuchni, holi wejściowych, tarasów, itp. Na specjalne zamówienie możemy zaprojektować niepowtarzalne meble z dostosowaniem do Państwa stylu i charakteru wnętrza. Projektują dla nas artyści plastycy, którzy wykonają niepowtarzalne meble i bibeloty, namalują unikatowe obrazy, freski, szkło artystyczne, metaloplastykę, itp. Mamy doświadczonych i fachowych wykonawców, którzy poradzą sobie z każdym zaprojektowanym przez nas przedmiotem.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów, którzy kupili lub chcą kupić projekt gotowy w naszej pracowni. Dla nich mamy specjalną ofertę uzupełniającą ich dokumentację, a mianowicie PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA DOMU, w skład którego wchodzą:

- aranżacja wnętrza z rozrysowaniem układu mebli i wyposażenia
- rzuty posadzek poszczególnych kondygnacji z rozrysowaniem układu ścianek działowych, płytek podłogowych, parkietów, paneli, itp.
- rzuty sufitów podwieszanych z rozmieszczonym oświetleniem
- widoki i rozwinięcia ścian z podaniem kolorystyki i wyszczególnieniem użytych materiałów
- rozrysowane detale barierek, schodów, projekt plastyczny kominka
- projekty łazienek z rozrysowaniem układu płytek na podłodze i ścianach oraz określeniem wyposażenia sanitarnego.

Projekt ten nie obejmuje technicznych aspektów wykonania wnętrza, tj. użytych materiałów budowlanych i chemii budowlanej. Doboru instalacji sanitarnych, grzewczych, itp. Daje jednak Państwu możliwość koordynacji budowy przyszłego domu z jego późniejszym wnętrzem i pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych prac budowlanych.

Dodatkową zaletą jest otrzymanie rozwiązania adekwatnego do zakupionego projektu domu, wykonanego przez architekta i współpracujących z nim projektantów z innych branż. Z naszej strony staramy się aby wnętrze to wyglądało nowocześnie i było ponadczasowe, aby mogło służyć przez wiele lat. Podajemy różne warianty kolorystyczne przedstawionych materiałów. Doradzamy jak zastąpić przedstawione w projekcie rozwiązania wg Państwa upodobań. Staramy się stosować materiały dostępne na naszym rynku i sprawdzone przez nas.

Przed wykonaniem projektu możliwa jest wstępna rozmowa dotycząca upodobań i wyglądu przyszłego wnętrza.

     

CENY PROJEKTÓW WNĘTRZ:

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA DOMU wykonany zgodnie z przedstawionym wyżej programem dla projektów domów z naszej pracowni od 2500 do 4000 zł netto (w zależności od wielkości domu i ilości łazienek.) W sprawie szczegółowych cen na konkretne projekty proszę kontaktować się z pracownią.

PROJEKTY WNĘTRZ INDYWIDUALNYCH

- aranżację wnętrz - układ posadzek, sufitów, mebli, rozkład oświetlenia, kolorystyka - 40zł netto/m2(49,2 zł brutto/m2)
- projekty wnętrz - j.w. + wszystkie widoki posadzek, wizualizacje, ścian, projekty łazienek, dobór materiałów, propozycje wyposażenia meblarskiego -   70zł netto/m2 (86,1 zł brutto/m2)
- indywidualne projekty wyposażenia, detale projektowe, meble indywidualne, itp. - do uzgodnienia.

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.