Wiosenna Promocja !

Wiosenna Promocja na gotowe projekty domów jednorodzinnych od 6 do 30 kwietnia 2018 r. !!!  W tych dniach wszystkie projekty w obniżonej cenie!  Informacja na projektach.

Dodatkowo w tych dniach dla Klientów Indywidualnych, którzy zakupią gotowy projekt domu jednorodzinnego bezpośrednio w Naszej Pracowni telefonicznie lub poprzez Naszą stronę internetową www.archdom.pl oferujemy gratis atrakcyjne dodatki i Kosztorys* na CD do wybranego domu (stan surowy zamknięty wraz z wykończeniem bez instalacji) zaktualizowany na I kwartał 2018r !!!

* - Promocja obejmuje tylko projekty dla których kosztorys jest dostępny. informacja o dostępności na projektach.  


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.