Letnia Promocja !

Letnia Promocja na gotowe projekty domów jednorodzinnych w dniach 17 lipca 2020r. - 22 września 2020  r. !!!  W tych dniach wszystkie projekty w obniżonej cenie!  Informacja na projektach.

 

Dodatkowo w tych dniach dla Klientów Indywidualnych, którzy zakupią gotowy projekt domu jednorodzinnego bezpośrednio w Naszej Pracowni telefonicznie lub poprzez Naszą stronę internetową www.archdom.pl oferujemy gratis atrakcyjne dodatki :

 

- bezpłatna zgoda na zmiany

- bezpłatna charakterystyka energetyczna

- tablica budowy - gratis

- dziennik budowy - gratis

- poradnik  " ABC Budowania" -  gratis

- Poradnik " Vademecum Domu Energooszczędnego" -  gratis

- Poradnik " Nowoczesne instalacje dla domu energooszczędnego" -  gratis

 

 Ponadto dla naszych klientów bon rabatowy  o wartości 250 zł na poniższe dodatki:

 

- Dodatkowy Egzemplarz Projektu

- Kosztorys

 

 

Nie jesteś zainteresowany dodatkami do projektu,  zgłoś się do nas a otrzymasz w zamian atrakcyjny rabat na projekt !


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.