Jesienna Promocja !

Jesienna Promocja na gotowe projekty domów jednorodzinnych w dniach od  1 do 31 października 2021  r. !!!  W tych dniach wszystkie projekty w obniżonej cenie!  Informacja na projektach.

 

 

Dodatkowo w tych dniach dla Klientów Indywidualnych, którzy zakupią gotowy projekt domu jednorodzinnego bezpośrednio w Naszej Pracowni telefonicznie lub poprzez Naszą stronę internetową www.archdom.pl oferujemy gratis atrakcyjne dodatki :

 

- bezpłatna zgoda na zmiany

- bezpłatna charakterystyka energetyczna

- tablica budowy - gratis

- dziennik budowy - gratis

- poradnik  " ABC Budowania" -  gratis

- Poradnik " Vademecum Domu Energooszczędnego" -  gratis

- Poradnik " Nowoczesne instalacje dla domu energooszczędnego" -  gratis

 

 Ponadto dla naszych klientów oferujemy poniższe dodatki w atrakcyjnych cenach:

 

- Dodatkowy Egzemplarz Projektu

- Kosztorys

 

 


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.