Promocja - Pendrive Gratis  !

Zimowa Promocja!

 

Od 1 do 31 marca 2018 r do każdego projektu gotowego domu jednorodzinnego zakupionego bezpośrednio w Naszej Pracowni telefonicznie lub poprzez Naszą stronę internetową www.archdom.pl otrzymacie Państwo atrakcyjny prezent GRATIS w postaci Pamięci USB 8 GB firmy GOODRAM Colour o intensywnej kolorystyce z logo Naszej Pracowni. To seria stworzona dla tych, którym najnowsze trendy nie są obojętne i poszukują oryginalnego rozwiązania. GOODRAM Colour to pamięć z uniwersalnym, obrotowym zamykaniem zapobiegającym utracie zatyczki. Pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie.

  • funkcjonalna obrotowa obudowa
  • wytrzymałe tworzywo
  • niepowtarzalna kolorystyka
  • pojemność 8 GB
  • Pomieści 1900 zdjęć,  120 min Full HD Video lub 120 godzin muzyki!

 Uwaga! Oferta dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

 


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.