Promocja - Pendrive Gratis  !

Letnia Promocja!

 

Od 22 czerwca do 31 lipca 2018 r do każdego projektu gotowego domu jednorodzinnego zakupionego bezpośrednio w Naszej Pracowni telefonicznie lub poprzez Naszą stronę internetową www.archdom.pl otrzymacie Państwo atrakcyjny prezent GRATIS w postaci Pamięci USB 8 GB firmy GOODRAM Colour o intensywnej kolorystyce z logo Naszej Pracowni. To seria stworzona dla tych, którym najnowsze trendy nie są obojętne i poszukują oryginalnego rozwiązania. GOODRAM Colour to pamięć z uniwersalnym, obrotowym zamykaniem zapobiegającym utracie zatyczki. Pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie.

  • funkcjonalna obrotowa obudowa
  • wytrzymałe tworzywo
  • niepowtarzalna kolorystyka
  • pojemność 8 GB
  • Pomieści 1900 zdjęć,  120 min Full HD Video lub 120 godzin muzyki!

 Uwaga! Oferta dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

 


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.