Promocje cenowe:

Wiosenna Promocja ! Od 6 do 30 kwietnia 2018r. do każdego projektu gotowego ...... zobacz więcej

 

Wiosenna Promocja od 6 do 30 kwietnia 2018 r. !!!  W tych dniach większość projektów w obniżonej cenie !!!   ...... zobacz więcej

Zaoszczędź 30% Kupując Drugi Komplet Naszego Projektu !

Zachęcamy do kupowania naszych projektów wraz ze znajomymi. Teraz kupując co najmniej dwa komplety tego samego projektu domu, drugi komplet otrzymają Państwo 30% taniej! Nie zwlekajcie ! Zainteresujcie naszą ofertą swoich znajomych!

* Oferta nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy tylko klientów indywidualnych, zamawiających bezpośrednio w Naszej Pracowni. Drugi i kolejny komplet projektu zawiera samą dokumentację techniczną. Nie zawiera dodatków oferowanych wraz z pierwszym kompletem projektu.

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.