Zamów Wydruki Wizualizacji
Dajemy Państwu niepowtarzalną możliwość zamówienia wydruków wizualizacji swojego przyszłego domu! Jakość fotograficzna formatu A4. Dwa widoki Państwa domu umożliwią pokazanie rodzinie i znajomym jak ma wyglądać Państwa wymarzony przyszły dom. Po oprawieniu w ramki może się stać miłą pamiątką z budowy domu.

Wydruki można zamówić razem z projektem, korzystając z formularza zamówienia w cenie 60 zł brutto albo kontaktując się z nami w późniejszym terminie w cenie 60 zł brutto + koszty wysyłki (12,30 brutto ).

*  Oferta dodatkowa dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących projekt razem z wydrukami bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.