Bratek 2c wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 116,80 m2 Kubatura: 439,52 m3 Nachylenie dachu: 35°
Pow. pomieszczeń: 168,72 m2 Wymiary domu: 10,46x16,38 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 134,87 m2 Wysokość domu: 8,20 m Projekt  nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Niewielki dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny z garażem jednostanowiskowym, kryty dachem wielospadkowym. Idealny dom dla działek o bocznym lub frontowym nasłonecznieniu. Poprzez zadaszone wejście dostajemy się do funkcjonalnego wnętrza kryjącego w sobie idealnie rozlokowane w strefach pomieszczenia. Na parterze umieszczono dodatkowy pokój z niezależną łazienką. Kuchnię, jadalnię i salon połączono w jedną przestrzeń. Z boku domu znajduję się taras dostępny poprzez niewielkie zadaszenie z salonu. Na poddaszu pokoje domowników obsługiwane są przez dużą rodzinną łazienkę połączoną z pralnio - suszarnią. Duże pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia przy kuchni i kominek w salonie to dodatkowe atuty tego domu. Dostępne odbicie lustrzane i wariant na paliwo stałe.
Rzut parteru 
Rzut poddasza 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ;
ocieplenie- styropian 16 cm i 8cm;
Strop gęsto żebrowy Teriva;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 120 700,92 zł
Roboty wykończeniowe: 68 431,11 zł
Razem: 189 132,03 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
              Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.