Dalia wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 170,04 m2 Kubatura: 581,85 m3 Nachylenie dachu: 25°
Pow. pomieszczeń: 215,50 m2 Wymiary domu: 18,19x20,38 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 266,13 m2 Wysokość domu: 5,26 m Projekt  nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Komfortowy dom jednorodzinny parterowy o rozłożystej formie, niepodpiwniczony dla 4-6 osobowej rodziny, o rozbudowanym programie użytkowym z garażem wbudowanym dwustanowiskowym. Funkcjonalne wnętrze domu wydzielono w kilka stref w układzie skrzydłowym. Wejście do domu znajduje się pod praktycznym podcieniem. Hol, salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię zaprojektowano jako jednoprzestrzenne. W części dziennej przewidziano jeszcze spiżarnię i małą łazienkę. Z salonu, holu i pokoju rodziców wychodzi się na taras otoczony ścianami budynku dając większe poczucie intymności dla całej rodziny. Nadaje się on jednocześnie do zabudowy w formie ogrodu zimowego. Część sypialniana zawiera pokoje domowników obsługiwane przez łazienkę dostępną z korytarza. Jeden z pokoi dostępny jest z holu dzięki temu może spełniać funkcję gabinetu lub pokoju
gościnnego. Sypialnia rodziców posiada niezależną garderobę i łazienkę a pokój od frontu własną garderobę. Doskonały dom dla ludzi ceniących funkcjonalność, wygodę i kontakt z otoczeniem. Część gospodarczą stanowią pom. gospodarcze i garaż. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe. Dostępny wariant w odbiciu lustrzanym.
Rzut parteru
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - pustaki ceramiczne 25 cm ;
ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop drewniany;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne,
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 208 499,49 zł
Roboty wykończeniowe: 118 090,56 zł
Razem: 326 590,05 zł
Ceny aktualne na: III kwartał 2013r.
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.