Pakiet wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Aby ułatwić Państwu realizację projektu domu przygotowaliśmy dla Państwa Pakiet wentylacji mechanicznej z rekuperacją. W pakiecie znajduje się projekt wentylacji mechanicznej wraz z rekuperacją do wybranego przez Państwa projektu domu z oferty Naszej Pracowni.

Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład podstawowej dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można je zamówić wraz z wybranym projektem domu lub na późniejszym etapie.

Część projektów domów z naszej oferty, które zostały opracowane w ostatnim czasie, posiada instalacje wentylacji mechanicznej w standardzie, są to projekty z serii Projektów domów EKO.

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją to system służący do usuwania zużytego powietrza z wnętrza budynku i dostarczanie w jego miejsce świeżego – z zewnątrz. Rekuperacja zapewnia stałą wymianę powietrza przez cały rok bez względu na porę roku. Główna zasada działania rekuperatora polega na odzyskiwaniu ciepła z powietrza, które jest wyciągane z pomieszczeń i ogrzewania nim świeżego powietrza nawiewanego. Dzięki wentylacji mechanicznej z rekuperatorem następuje poprawa jakości powietrza i ograniczenie strat ciepła. W ten sposób można usunąć wilgoć czy zapachy z pomieszczeń, jednocześnie dostarczając do domu świeże powietrze.

Cena pakietu: 1200zł
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz
Poniedziałek – Piątek 10-18