Grab 2 wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 192,29 m2 Kubatura: 621 m3 Nachylenie dachu: 3%
Pow. pomieszczeń: 232,60 m2 Wymiary domu: 15,85x15,28 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 193,81 m2 Wysokość domu: 7,65 m Projekt nie jest  zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Komfortowy dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-7 osobowej rodziny z garażem dwumiejscowym. Nowoczesna forma będąca kompozycją elementów pionowych i poziomych o funkcjonalnym wnętrzu dającym poczucie przestrzeni. Dom podzielono na trzy strefy: dzienną, strefę domowników i gospodarczą. Centrum strefy dziennej stanowi dwupoziomowy salon z kominkiem połączony z jadalnią , kuchnią i holem w jedną przestrzeń. Z tyłu dom na parterze ulokowano taras dostępny z części dziennej i jednego z dwóch pokoi. Na piętrze umieszczono pokoje domowników i łazienki. Nad garażem zaprojektowano taras dostępny z galerii na piętrze z widokiem na salon. Odpowiednio grube materiały izolacyjne, i możliwość wykorzystania kominka do ogrzewania domu to cechy zapewniające niskie koszty użytkowania. Dostępne odbicie lustrzane projektu.
Rzut parteru 
Rzut piętra 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z pustaków ceramicznych 25 cm ; ocieplenie- styropian  18 cm i 12cm;
Strop żelbetowy gr. 14 i 16 cm;
Stropodach niewentylowany tzw. odwrócony i dwudzielny.
Tynki mineralne, okładzina drewniana;
Rodzaj ogrzewania: gaz
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 222 867,81 zł
Roboty wykończeniowe: 94 778,86 zł
Razem: 317 646,67 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.