Jagoda wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 125,07 m2 Kubatura: 389,32 m3 Nachylenie dachu: 40°/25°
Pow. pomieszczeń: 166,94 m2 Wymiary domu: 10,68x10,68 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 110,10 m2 Wysokość domu: 8,06 m Projekt  nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Wygodny i tani w budowie, średniej wielkości dom parterowy z poddaszem użytkowym niepodpiwniczony przeznaczony dla 5 osobowej rodziny z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku. Na parterze salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię połączono w jedna przestrzeń. Paradne schody z widokiem na strefę dzienną prowadzą na poddasze. Z salonu poprzez dwa duże okna balkonowe wychodzi sie na taras. Na poddaszu pokoje domowników obsługiwane są przez dużą rodzinna łazienkę. Z dwóch pokoi od ogrodu wychodzi sie na balkon. Prosty dwuspadowy dach, pokój nad garażem i duże niezależne pomieszczenie gospodarcze z wyjściem do ogrodu to niezaprzeczalne zalety tego domu. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe. Dostępne wariant w odbiciu lustrzanym.
Rzut parteru
Rzut poddasza 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ;
ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop gęsto żebrowy Teriva;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
Rodzaj ogrzewania: gaz
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 117 285,19 zł
Roboty wykończeniowe: 66 792,55 zł
Razem: 184 077,75 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.