Jesion wersja podstawowa
dostępność projektu: dostępny  
Pow. użytkowa: 196,37 m2 Kubatura: 716 m3 Nachylenie dachu: 20°
Pow. pomieszczeń: 256,06 m2 Wymiary domu: 18,25x14,35 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 207,38 m2 Wysokość domu: 8,31 m Projekt  nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Komfortowy, przestrony dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 5-7 osobowej rodziny z garażem dwumiejscowym, przeznaczony na działki o bocznym lub frontowym nasłonecznieniu. Nowoczesna forma skupiona wokół salonu, będąca kompozycją powierzchni o różnym wykończeniu i funkcjonalnym wnętrzu dającym poczucie przestrzeni. Dom podzielono na trzy strefy: dzienną, strefę domowników i gospodarczą. Centrum strefy dziennej stanowi salon z kominkiem połączony z jadalnią , kuchnią i holem. Z boku domu na parterze ulokowano taras dostępny z salonu i jadalni. Możliwość połączenia pokoju na parterze w jedną przestrzeń z salonem poprzez drzwi przesuwne. Na piętrze umieszczono pokoje domowników, obsługujące je łazienki garderoby skupione wokół oranżerii i tarasu nad salonem. Duże pomieszczenia techniczne i gospodarcze, przestrzeń, taras na piętrze to dodatkowe atuty tego domu. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe. Dostępne odbicie lustrzane.
Rzut parteru
Rzut poddasza
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - pustaki ceramiczne 25 cm ; ocieplenie- styropian 18cm  i 12 cm;
Strop żelbetowy Filigran;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne, okładzina drewniana, okładzina kamienna;
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 297 242,11 zł
Roboty wykończeniowe: 132 287,15 zł
Razem: 429 529,26 zł
Ceny aktualne na: III kwartał 2013r.
 
 
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.