Korzyści klienta Pracowni ARCH-DOM

Korzyści klienta Pracowni ArchDOM - Projekty domów jednorodzinnych

Kupujesz Bezpośrednio u Nas Zyskujesz!!!

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS PROJEKT ?!

Dodatki do projektu!

Do większości Naszych projektów gotowych istnieje możliwość dokupienia różnych dodatków ułatwiających fazie adaptacji projektu do swoich potrzeb jak również pomagających w budowie domu. więcej informacji

Tablica budowy GRATIS!

Tablica informacyjna jest niezbędnym elementem każdej rozpoczynającej się budowy. Musi być ona zamocowana w widocznym miejscu, od strony drogi publicznej i musi wisieć przez cały okres trwania budowy domu.

Poradnik „ABC Budowania” (Stan Surowy, Instalacje, Wykańczanie) GRATIS!

Obszerny, kompleksowy przewodnik dla osób rozpoczynających budowę własnego domu. Wydanie obejmuje wszystkie zagadnienia, z którymi spotka się potencjalny inwestor: od uzyskania pozwolenia na budowę po urządzenie ogródka.

Poradnik „Vademecum Domu Energooszczędnego” GRATIS!

Publikacja przedstawia wszystkie istotne aspekty związane z budową domu energooszczędnego. W przyjazny i zrozumiały dla każdego sposób zaprezentowano wiedzę kompletną i praktyczną bez nadmiernych uproszczeń. Pomaga ona ocenić, jakie korzyści daje każde energooszczędne rozwiązanie oraz ile ono kosztuje.

Poradnik „Nowoczesne Instalacje Dla Domu Energooszczędnego” GRATIS!

Nowoczesne Instalacje to numer specjalny miesięcznika „Budujemy Dom”. Jest to tematyczne opracowanie, omawiające wszystkie zagadnienia związane z wykonywaniem instalacji domowych. W tym wydaniu w przyjazny i zrozumiały dla każdego czytelnika sposób zaprezentowano wiedzę kompletną, praktyczną bez nadmiernych uproszczeń – czyli wszystko to co powinien wiedzieć inwestor budujący dom.

Atrakcyjna kolorowa teczka na projekt GRATIS!

Wszystkie nasze projekty pakowane są w praktyczną teczkę na projekt, dzięki której wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące budowy mogą Państwa przechować w jednym, bezpiecznym miejscu – sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas wizyt w urzędach.

Bezpłatną zgodę na zmiany w projekcie!

Do każdego zakupionego projektu dołączamy bezpłatną zgodę autora na zmiany. Jeśli na liście możliwych zmian nie ma interesującej Cię pozycji, zawsze możesz się do nas zwrócić z prośbą o wydanie dodatkowej zgody na zmiany. Możesz to zrobić w momencie zakupu lub na dowolnym etapie realizacji projektu.

Bezpłatne zestawienia powierzchni ścian i stropów.

Na Państwa życzenie dosyłamy zestawienie szczegółowe powierzchni ścian, szczególnie pomocne przy zmianie technologii wykonania budynku. Pozwoli ono na precyzyjne wyliczenie odpowiedniej ilości materiałów niezbędnych m.in. do ocieplenia budynku.

Bezpłatna Projektowa charakterystyka energetyczna.

Wraz z projektem bezpłatnie otrzymujecie Państwo projektową charakterystykę energetyczną.

Gwarancję zwrotu lub wymiany nawet do 365 dni!

W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa, teraz kupując projekt bezpośrednio w naszej Pracowni otrzymasz możliwość zwrotu projektu do 14 dni lub wymiany na inny na atrakcyjnych warunkach nawet do 365 dni !!!

Gwarancja zwrotu kub wymiany projektu domu do 365 dni

Bezpłatna wysyłka!

Zamówienia złożone bezpośrednio w naszej Pracowni realizowane są bezpłatnie na terenie całego kraju, bez względu na formę płatności na jaką się Państwo zdecydujecie (pobranie lub przelew). Wysyłka realizowana jest za pomocą firmy kurierskiej. 

Bezpłatna wysyłka projektów domów

Gwarancja najniższej ceny.

Jako autorzy naszych projektów gwarantujemy ich najniższą cenę! Jeśli znajdą Państwo Nasz projekt taniej, poinformujcie nas o tym, a zyskacie jeszcze więcej!

Gwarancja najniższej ceny dla projektów domów ArchDOM

Cena bez prowizji!

Zamawiając projekt u autora mają Państwo gwarancję , że cena nie zawiera żadnej prowizji

Bezpośredni kontakt z autorem projektu oraz bezpłatne porady architektów.

Kupując projekt bezpośrednio u Nas zyskują Państwo możliwość bezpośredniej rozmowy z autorem projektu. Jako autorzy wiemy najwięcej o naszych domach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą obsługę Klienta. Możliwość korzystania z bezpłatnych porad oraz konsultacji z architektami na każdym etapie realizacji inwestycji. Chętnie pomożemy w wyborze projektu, podpowiemy jak szybko i bezproblemowo uzyskać pozwolenie na budowę, udzielimy porad z zakresu prawa budowlanego.

Wycena zmian w projektach.

Aby ułatwić Państwu proces inwestycyjny przygotowaliśmy dla klientów, którzy zakupią projekt bezpośrednio w Naszej Pracowni specjalną ofertę wprowadzania zmian do projektów gotowych!

Bezpłatna wstępna analiza działki i warunków zabudowy.

Zależy Nam aby decydując się na nasz projekt domu mieli Państwo pewność, że spełnia on warunki niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. W związku z tym służymy bezpłatną pomocą w zakresie analizy działki pod kątem jej wielkości, usytuowania względem stron świata oraz w stosunku do warunków zabudowy wynikających z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu.

Pomoc w wyborze projektu.

Wybór projektu domu jest jedną z ważniejszych decyzji. Nasi architekci służą pomocą przy wyborze odpowiedniego domu, tak by sprostał on oczekiwaniom przyszłych jego mieszkańców, możliwościom finansowym, jak i warunkom zabudowy danej działki.

Kompleksowa obsługa: projekt, adaptacja, pozwolenie na budowę.

Z myślą o Państwa wygodzie Na terenie powiatu wrocławskiego oferujemy kompleksową obsługę adaptacji projektu. 

Korzystne rabaty.

Dla Naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na projekty, dodatki i usługi z nimi związane.

Uwaga! Oferta dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .