Mak wersja podstawowa
dostępność projektu : dostępny
cena projektu:  4 200zł
Specjalne rabaty tylko dla klientów Indywidualnych!  Zadzwoń i zapytaj o rabat!
Pow. użytkowa: 55,85 m2 Kubatura: 158,19 m3 Nachylenie dachu: 40°
Pow. pomieszczeń: 64,38 m2 Wymiary domu: 7,58x5,98 m Pow. dachu 76,16 m2
Pow. zabudowy: 45,33 m2 Wysokość domu: 7,36 m  
 
widok od frontu
 
widok od ogrodu
Opis:
Niewielki, tani i niezwykle prosty w budowie dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3 osobowej rodziny. To doskonała alternatywa dla mieszkania z własnym ogródkiem a jego małe rozmiary powodują, że nadaje się na niewielkie działki. Funkcjonalne wnętrze podzielono na części: dzienną na parterze i sypialną na poddaszu. Z tyłu domu znajduje się taras dostępny z salonu jadalni i kuchni połączonych w jedną przestrzeń. Na poddaszu pokoje domowników obsługiwane są przez funkcjonalną łazienkę. Możliwość zastosowania centralnie umieszczonego kominka do ogrzewania całego domu sprawia, że nadaje się on doskonale jako dom rekreacji indywidualnej. Zwarta bryła i zwiększona grubość izolacji powodują, że jest to niezwykle energooszczędny dom. Dostępna wersja na gaz lub na paliwo stałe.
Rzut parteru
Rzut poddasza 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - beton komórkowy ; 
ocieplenie- styropian 20 cm;
Strop żelbetowy;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne,
SZACUNKOWE KOSZTY BUDOWY :
Stan surowy zamknięty: 87 615,54 zł
wg. cennika Sekocenbud  IV kw.2021
dostępność kosztorysu: dostępny
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.