Orchidea odbicie lustrzane  
dostępność projektu: dostępny  
Pow. użytkowa: 160,77 m2 Kubatura: 583,66 m3 Nachylenie dachu: 25°
Pow. pomieszczeń: 216,17 m2 Wymiary domu: 17,78x20,88 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 281,52 m2 Wysokość domu: 6,57 m Projekt nie jest  zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:  
Komfortowy dom jednorodzinny parterowy o rozłożystej formie, niepodpiwniczony dla pięcioosobowej rodziny, o rozbudowanym programie użytkowym z garażem wbudowanym dwustanowiskowym. Funkcjonalne wnętrze domu wydzielono w kilka stref. Wejście do domu znajduję się pod praktycznym podcieniem. Hol, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia zaprojektowano jako jednoprzestrzenne. W części dziennej przewidziano jeszcze spiżarnię i praktyczne pomieszczenie gospodarcze.  Z salonu i jadalni wychodzi się na częściowo zadaszony taras w ogrodzie. Część sypialniana zawiera pokoje domowników obsługiwane przez łazienkę dostępną z korytarza. Sypialnia rodziców posiada niezależną garderobę i łazienkę. Doskonały dom dla ludzi ceniących wygodę i kontakt z otoczeniem. Część gospodarczą stanowią pom. techniczne i garaż. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe.  Dostępny wariant w odbiciu lustrzanym.
 
Rzut parteru
 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ;
ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop drewniany;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne,
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 180 074,10 zł
Roboty wykończeniowe: 93 058,39 zł
Razem: 273 132,49 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
Przekrój
   
elewacja frontowa elewacja boczna
   
elewacja ogrodowa elewacja boczna
Realizacje  
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.