Projekt B1 wersja podstawowa
dostępność projektu: na zamówienie
( termin realizacji ustalany indywidualnie)
cena projektu:  4 400zł  *cena dotyczy tylko jednego segmentu projektu
Specjalne rabaty tylko dla klientów Indywidualnych!  Zadzwoń i zapytaj o rabat!
Pow. użytkowa: 114,95 m2 Kubatura:  225,32 m3 Nachylenie dachu: 35°
Pow. pomieszczeń: 130,42 m2 Wymiary domu: 5,09x9,19 m Pow. dachu  57,16 m2
Pow. zabudowy: 46,82 m2 Wysokość domu: 8,79 m    
widok od frontu
widok od ogrodu
spacer wokół domu
Opis:
Niewielki, prosty i tani w budowie, tradycyjny dom z poddaszem użytkowym. Budynek niepodpiwniczony, o prostym dwuspadowym dachu, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny.  Funkcjonalne wnętrze, wyraźny podział na strefy, jednoprzestrzenny salon z kominkiem oraz kuchnią, otwarcie na ogród, duża rodzinna łazienka a wszystko to zawarte w nowoczesnej formie i ponadczasowej bryle budynku. Każdy pokój na poddaszu posiada okno w ścianie. Wykorzystano praktycznie każdą przestrzeń domu pod dachem tworząc m.in. antresolę, która może pełnić funkcję dodatkowego pokoju, gabinetu lub rekreacyjną. Zwarta zabudowa, odpowiednio grube materiały izolacyjne, to cechy zapewniające niskie koszty użytkowania budynku. Projekt dostępny w wersji na gaz lub pompę ciepła. Możliwość zabudowy bliźniaczej, szeregowej, jako budynek jednorodzinny dwulokalowy oraz jako bud. jednorodzinny dwulokalowy w zab. bliźniaczej. Projekt idealny zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i deweloperów.
         
Rzut parteru
Rzut poddasza
Rzut antresoli
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - ceramika poryzowana, bloczki silikatowe; ocieplenie- styropian 20 cm;
Strop żelbetowy;
Dachówka ceramiczna;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
SZACUNKOWE KOSZTY BUDOWY :
Stan surowy zamknięty:  zł
wg. cennika Sekocenbud  IV kw.2021
dostępność kosztorysu: do 30 dni
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
 
elewacja ogrodowa  
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.