Zamów Dodatkowy Egzemplarz Projektu:
Oszczędzisz sobie wielu problemów związanych z powielaniem rysunków, danych niezbędnych przy wycenach, ekspertyzach, opiniach związanych z procesem budowy Twojego wymarzonego domu. Dodatkowy egzemplarz to ułatwienia dla wielu specjalistów z różnych branż jacy pojawiają się na budowie Waszego domu. Pozwala pracować Twoim fachowcom na kilku egzemplarzach projektu jednocześnie. Wspomaga pracę architekta adaptującego. Dodatkowy egzemplarz projektu to także interesująca pamiątka z realizacji marzeń jakim jest budowa własnego domu.
Teraz to możliwe! Możesz zamówić dodatkowy egzemplarz projektu, który umożliwi Ci to wszystko!
Dodatkowy egzemplarz projektu możesz zamówić wraz z projektem korzystając z formularza zamówienia. A jeśli masz już nasz projekt a chciałbyś dokupić dodatkowy egzemplarz skontaktuj się z nami i zamów.

*  Oferta dodatkiowa dotyczy tylko Klientów Indywidualnych, kupujących bezpośrednio w naszym biurze, przez naszą stronę internetową www.archdom.pl .

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.