Projekty Instalacji Sanitarnych

SZANOWNI PAŃSTWO!

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nową usługę - projekt instalacji sanitarnych "skrojony na miarę".

W szczególności oferujemy:

 • opracowanie szczegółowego projektu wykonawczego instalacji sanitarnych z uwzględnieniem wymagań i upodobań inwestora wraz z zestawieniem materiałów i urządzeń oraz wytycznymi dla wykonawcy (koszt opracowania: od 300 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • projekt dostosowania kotłowni do warunków lokalnych oraz pomoc w wyborze sprawnego i ekonomicznego źródła ciepła (koszt: od 180 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • projekt ogrzewania podłogowego wraz z zestawieniem materiałów (koszt: od 250 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • projekt rozbudowy instalacji o układ solarny z uwzględnieniem doboru kolektorów i pozostałych elementów w zależności od lokalizacji i ilości osób w budynku (koszt od 180 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • rozwiązanie sposobu wspomagania ogrzewania przez kominek (koszt od 180 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją (koszt od 500 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • certyfikaty charakterystyki energetycznej wymagane do zgłoszenia budynku do użytkowania (koszt od 350 zł w zależności od projektu i zakresu prac)

 • wszystko to co sami Państwo wymyślicie lub nad czym się zastanawiacie pomożemy dopracować i podpowiemy w co warto zainwestować, a co niekoniecznie pasuje do tego domu

Wybór naszej oferty to:

 • inwestycja w instalację "szytą na miarę"

 • precyzyjną wycenę

 • spokój o jakość prac wykonawczych -  projekt jest podstawą do rozmów z wykonawcami

 • najlepsze materiały i urządzenia, które pomożemy wybrać już na etapie projektu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą zapraszamy do kontaktu z nami . Krótki opis, w którym znajdą się informację dotyczące projektu i ewentualnych zmian oraz rozważanych rozwiązań w zakresie instalacji, pozwolą nam przygotować ofertę specjalnie dla Państwa.

Zapraszamy
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.