Azalia 2 wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 176,71 m2 Kubatura: 527 m3 Nachylenie dachu: 45°/ 21°
Pow. pomieszczeń: 219,13 m2 Wymiary domu: 14,59x13,09 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 145,44 m2 Wysokość domu: 8,34 m Projekt  nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Średniej wielkości dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 6-8 osobowej rodziny. Funkcjonalny budynek z dużą ilością pokoi, garażem 1 stanowiskowym, kryty dachem dwuspadkowym. Na parterze umieszczono dodatkowy pokój z niezależną łazienką. Kuchnię i jadalnię połączono w jedną przestrzeń. Umiejscowienie kominka w pobliżu pomieszczenia gosp. umożliwia zastosowanie go do ogrzewania domu. Z tyłu domu znajduję się częściowo zadaszony taras dostępny z salonu i jadalni. Na piętrze pokoje domowników obsługiwane są przez dużą rodzinną łazienkę. Pokój rodziców wyposażono w niezależną łazienkę i garderobę. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe. Dostępne odbicie lustrzane, dom z garażem dwustanowiskowym Azalia 3 oraz bez garażu Azalia 1.
zobacz wnętrza domu
Rzut parteru
Rzut poddasza
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - pustaki ceramiczne 25 cm; ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop gęsto żebrowy Teriva;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
 Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 154 877,38 zł
Roboty wykończeniowe: 84 982,24 zł
Razem: 239 859,62 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
     Realizacje         
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.