Irys 2 wersja podstawowa
dostępność projektu: dostępny cena promocyjna projektu:  2 000zł  2 200zł
Pow. użytkowa: 133,14 m2 Kubatura: 536 m3 Nachylenie dachu: 30°
Pow. pomieszczeń: 205,68 m2 Wymiary domu: 18,18x16,89 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 225,45 m2 Wysokość domu: 7,25 m Projekt nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Dom jednorodzinny, parterowy z możliwością zaaranżowania dodatkowego pokoju na poddaszu, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny z garażem dwustanowiskowym dobudowanym do bryły budynku. Urokliwa, rozłożysta forma budynku mieści w sobie funkcjonalne wnętrze podzielone na strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W strefie dziennej salon z kominkiem, kuchnię i jadalnię połączoną w jedną przestrzeń. Od frontu umieszczono niezależny pokój obsługiwany przez niewielką łazienkę, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego. Od ogrodu zlokalizowano zadaszony taras dostępny z salonu. W strefie nocnej zlokalizowano obszerne pokoje domowników i dużą rodzinną łazienkę. Dom posiada duże pomieszczenie gospodarcze, przez które można przejść do garażu. Dostępne odbicie lustrzane projektu.
Rzut parteru
Rzut poddasza
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ; ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop gęsto żebrowy Teriva;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
Rodzaj ogrzewania: gaz
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 161 157,67 zł
Roboty wykończeniowe: 70 195,29 zł
Razem: 231 352,95 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
dostępność kosztorysu: dostępny
 
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.