Warunki zakupu projektu

Zamówienie projektu możecie Państwo złożyć u nas na trzy różne sposoby:

  1. Wypełniając formularz zamówienia na naszej stronie internetowej.
    Proszę wybrać projekt i kliknąć klawisz „Zamów Projekt” – wówczas pojawi się łatwy do wypełnienia formularz zamówienia projektu. Wysłanie go jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia na projekt.  Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.
  2. Telefonując do naszej pracowni na numer telefonu: +48 515 947 858. Pod tym numerem udzielamy odpowiedzi na pytania i przyjmujemy zamówienia.
  3. Wysyłając do nas emaila z zamówieniem. Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.

Termin realizacji zamówienia:

Przesyłki z projektami wysyłamy w terminie do 7 dni (do 5 dni roboczych).

W przypadku projektów oznaczonych informacją „na zamówienie”, oraz niektórych wersji wariantowych projektów, terminy realizacji zamówienia należy uzgadniać za każdym razem indywidualnie z pracownią.

Wysyłka projektu:

Projekty wysyłane są bezpłatnie na terenie Polski paczką Kurierską firmy Inpost. Jeśli są Państwo zainteresowania inną formą wysyłki prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z Pracownią.

Sposoby płatności :

  1. Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki -( Płatność gotówką za pobraniem nie jest dostępna dla zamówień przekraczających wartość zamówienia wynoszącą powyżej 5000 zł ( słownie: pięć tysięcy złotych) lub zamówień produktów, określonych jako produkty ” na zamówienie”.
  2. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
    • Bank: mBank SA. Numer rachunku: 91 1140 2004 0000 3102 4670 2171.