Irys 2 wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 133,14 m2 Kubatura: 536 m3 Nachylenie dachu: 30°
Pow. pomieszczeń: 205,68 m2 Wymiary domu: 18,18x16,89 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 225,45 m2 Wysokość domu: 7,25 m Projekt nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Dom jednorodzinny, parterowy z możliwością zaaranżowania dodatkowego pokoju na poddaszu, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny z garażem dwustanowiskowym dobudowanym do bryły budynku. Urokliwa, rozłożysta forma budynku mieści w sobie funkcjonalne wnętrze podzielone na strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W strefie dziennej salon z kominkiem, kuchnię i jadalnię połączoną w jedną przestrzeń. Od frontu umieszczono niezależny pokój obsługiwany przez niewielką łazienkę, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego. Od ogrodu zlokalizowano zadaszony taras dostępny z salonu. W strefie nocnej zlokalizowano obszerne pokoje domowników i dużą rodzinną łazienkę. Dom posiada duże pomieszczenie gospodarcze, przez które można przejść do garażu. Dostępne odbicie lustrzane projektu.
Rzut parteru
Rzut poddasza
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ; ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop gęsto żebrowy Teriva;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne;
Rodzaj ogrzewania: gaz
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 161 157,67 zł
Roboty wykończeniowe: 70 195,29 zł
Razem: 231 352,95 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
 
Przekrój
elewacja frontowa elewacja boczna
elewacja ogrodowa elewacja boczna
 
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.