Pakiet Kotłownia na pellet

Aby ułatwić Państwu realizację projektu domu przygotowaliśmy dla Państwa Pakiet Kotłownia na pellet. Większość naszych projektów została zaprojektowana w wersji z ogrzewaniem gazowym. Dostępne są również wersje projektów z kotłownią na paliwo stałe. Natomiast w najnowszej serii domów EKO zastosowaliśmy jako główne źródło ciepła pompę ciepła. Dla tych z Państwa, którzy jednak woleliby ogrzewać dom przy pomocy pelletu przygotowaliśmy niniejszy pakiet. W pakiecie znajdują się rysunki techniczne z rozplanowaniem kotłowni oraz opis sytemu, do wybranego przez Państwa projektu domu z oferty Naszej Pracowni.

Pakiet jest dostępny do większości naszych projektów, lecz nie do wszystkich.

Wymagania dotyczące wielkości pomieszczenia kotłowni powodują, że w części domów nie może być zastosowany pakiet. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z naszą pracownią.

Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład podstawowej dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można je zamówić wraz z wybranym projektem domu lub na późniejszym etapie.

Cena pakietu: 700zł
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz
Poniedziałek – Piątek 10-18