Grab 1 wersja podstawowa  
Pow. użytkowa: 177,77 m2 Kubatura: 648 m3 Nachylenie dachu: 3%
Pow. pomieszczeń: 222,70 m2 Wymiary domu: 13,45x15,34 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 176,21 m2 Wysokość domu: 7,15 m Projekt nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:  
Komfortowy dom jednorodzinny piętrowy, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny z garażem dwumiejscowym wbudowanym w bryłę budynku. Nowoczesna forma będąca kompozycją elementów poziomych i pionowych o niestandardowym wnętrzu dającym duże możliwości aranżacyjne. Funkcjonalne i przestronne wnętrze, na które składa sie dwupoziomowy salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia oraz galeria na piętrze połączone w jedna przestrzeń zapewniają odpowiednie poczucie komfortu. Wnętrze otwiera się na ogród poprzez duże przeszklenia prowadzące na taras. Na piętrze pokoje sypialne łazienki i garderobę wydzielono w strefy rodziców i dzieci a galeria z widokiem na salon i wyjściem na taras łączy obie strefy. Odpowiednio grube materiały izolacyjne, i możliwość wykorzystania kominka do ogrzewania domu to cechy zapewniające niskie koszty użytkowania. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe. Dostępne odbicie lustrzane projektu.
       
zobacz wnętrza domu
 
Rzut parteru 
Rzut poddasza 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z pustaków ceramicznych 25 cm ; ocieplenie- styropian  18 cm i 12cm;
Strop żelbetowy gr. 14 i 16 cm;
Stropodach niewentylowany tzw. odwrócony i dwudzielny.
Tynki mineralne, okładzina drewniana;
Rodzaj ogrzewania: gaz
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 195 490,72 zł
Roboty wykończeniowe: 90 539,72 zł
Razem: 286 030,44 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
Przekrój
   
elewacja frontowa elewacja boczna
   
elewacja ogrodowa elewacja boczna
Realizacje
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.