Adaptacje Projektu Gotowego

Na terenie powiatu wrocławskiego Nasza Pracownia świadczy usługi w dziedzinie adaptacji projektów domów.

Zapewniamy krótkie terminy od 2 do 4 tygodni od momentu dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Przy podejściu komfortowym należy doliczyć czas na załatwienie niezbędnych formalności w urzędach i instytucjach. Ceny adaptacji już od 2000zł . Przed wykonaniem adaptacji zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji i porad. Mogą Państwo da nas pisać lub telefonować zapewniamy kontakt bezpośredni z architektem i projektantami .

Na życzenie inwestora możemy podjąć się załatwienia wszystkich niezbędnych formalności w urzędach i instytucjach zapewniając komfortowe i bezproblemowe przejście wszystkich etapów do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia inwestycji.

W ramach adaptacji projektu gotowego wykonujemy:

  • analizę działki pod kątem zgodności z planem miejscowym lub warunkami zabudowy,
  • sprawdzenie projektu gotowego,
  • wprowadzenie do projektu zmian zgodnie życzeniem inwestora,
  • adaptację do warunków miejscowych,
  • projekty przyłączy zgodnie z warunkami przyłączenia,
  • projekt zagospodarowania terenu,
  • adaptację projektów branżowych,
  • sporządzenie informacji BIOZ,
  • dodatkowe projekty instalacji wewnętrznych.

Dodatkowe projekty instalacji to między innymi wentylacja mechaniczne, rekuperacja, technika solarna, wodne i powietrzne pompy ciepła, kominek z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe, kotłownie na paliwo stałe, itd.


 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.