Promocje:

Rabaty Indywidualne 

Tylko dla Naszych bezpośrednich klientów Rabaty Indywidualne na Nasze projekty! Zadzwoń i zapytaj o rabat!       zobacz więcej informacji ...

Zaoszczędź 30% Kupując Drugi Komplet Naszego Projektu !

Zachęcamy do kupowania naszych projektów wraz ze znajomymi. Teraz kupując co najmniej dwa komplety tego samego projektu domu, drugi komplet otrzymają Państwo 30% taniej! Nie zwlekajcie ! Zainteresujcie naszą ofertą swoich znajomych!

* Oferta nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy tylko klientów indywidualnych, zamawiających bezpośrednio w Naszej Pracowni. Drugi i kolejny komplet projektu zawiera samą dokumentację techniczną. Nie zawiera dodatków oferowanych wraz z pierwszym kompletem projektu.

 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies
Dowiedz się więcej na temat polityki prywatności

ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.