Orchidea wersja podstawowa
dostępność projektu: dostępny cena promocyjna projektu:  2 200zł  2 400zł
Pow. użytkowa: 160,77 m2 Kubatura: 583,66 m3 Nachylenie dachu: 25°
Pow. pomieszczeń: 216,17 m2 Wymiary domu: 17,78x20,88 m Rodzaj ogrzewania gaz
Pow. zabudowy: 281,52 m2 Wysokość domu: 6,57 m Projekt nie jest zgodny z aktualnymi WT
widok od frontu
widok od ogrodu
Opis:
Komfortowy dom jednorodzinny parterowy o rozłożystej formie, niepodpiwniczony dla pięcioosobowej rodziny, o rozbudowanym programie użytkowym z garażem wbudowanym dwustanowiskowym. Funkcjonalne wnętrze domu wydzielono w kilka stref. Wejście do domu znajduję się pod praktycznym podcieniem. Hol, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia zaprojektowano jako jednoprzestrzenne. W części dziennej przewidziano jeszcze spiżarnię i praktyczne pomieszczenie gospodarcze.  Z salonu i jadalni wychodzi się na częściowo zadaszony taras w ogrodzie. Część sypialniana zawiera pokoje domowników obsługiwane przez łazienkę dostępną z korytarza. Sypialnia rodziców posiada niezależną garderobę i łazienkę. Doskonały dom dla ludzi ceniących wygodę i kontakt z otoczeniem. Część gospodarczą stanowią pom. techniczne i garaż. Możliwość zastosowania kotła na paliwo stałe.  Dostępny wariant w odbiciu lustrzanym.
zobacz wnętrza domu
 
Rzut parteru
 
TECHNOLOGIA:
Ściany: konstrukcyjne - bloczki z betonu komórkowego 24 cm ;
ocieplenie- styropian 12 cm;
Strop drewniany;
Dachówka cementowa;
Więźba drewniana;
Tynki mineralne,
Rodzaj ogrzewania: gaz.
KOSZTY BUDOWY NETTO: (bez instalacji)
Stan surowy zamknięty: 180 074,10 zł
Roboty wykończeniowe: 93 058,39 zł
Razem: 273 132,49 zł
Ceny minimalne aktualne na: I kwartał 2017r.
dostępność kosztorysu: dostępny
Przekrój
   
elewacja frontowa elewacja boczna
   
elewacja ogrodowa elewacja boczna
   Realizacje  
 
© Copyright 2009  ARCH-DOM  Wszelkie prawa zastrzeżone

 ARCH-DOM podejmuje wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji prezentowanych na stronie ARCH-DOM w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów. ARCH-DOM zastrzega sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. ARCH-DOM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania
zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej ARCH-DOM stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających stronę ARCH-DOM.